#1 2009-11-11 20:06:29

Cloud

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 13
Punktów :   

Historia

Tutaj będziecie pisać swoje historie a żeby nie spamować oto moja:

Urodzony w rodzinie Tao chłopiec który był zmuszony do zabijania, mimo to panuje nad emocjami i ma czyste serce, na jego plecach widnieje znak Tao który przypomina mu w jakiej rodzinie żyje, uczęszcza do szkoły wyższej lecz nie pojawia się zbyt często na lekcjach wymawiając że musi trenować do turnieju shamanów i pokonać Króla.

Offline

 

#2 2009-11-11 21:01:03

RaVeN

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Historia

Historia Shamana RaVeN'a ...

Wziąłem się nawet nie wiem skąd ... Nie znam swoich rodziców , nie mam rodziny , ogólnie nie mam nikogo bliskiego ... Urodziłem się ( Jeśli można to tak nazwać ... ) w niewielkiej wiosce . Tam spotkałem pewnego starca ( w wieku 8 lat ) a on wytłumaczył mi Historie Shamanów i Duchów . Po 9 latach treningu postanowiłem zapisać się do turnieju shamanów ... I pokonanie każdej osoby stojącej na mojej drodze , oraz odkryć tajemnice mojej osoby ...

UWAGA ... Nie napisałem tu o Duchu ponieważ go nie stworzyłem jeszcze ...

Offline

 

#3 2009-11-14 09:42:31

Asamoto

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 19
Punktów :   

Re: Historia

Urodziłem się w wiosce ale nie miałem żadnej rodziny bo matka zmarła przy porodzie a ojciec nas porzucił o duchach dowiedziałem się niedawno teraz  moim przeznaczeniem jest odnaleźć rodzinę i zostać KRÓLEM SHAMANÓW.

Offline

 

#4 2009-11-14 18:09:45

DemoN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 18
Punktów :   

Re: Historia

Historia Szamana Demona...

Urodziłem się w niewielkiej wiosce,pewnego razu gdy miałem 6 lat, dowiedziałem się o tym że mam moc szamana.Zaczełem się doszukiwać ducha.Ale go nie znalazłem, gdy wróciłem do domu widziałem zabitego Brata i Matke.. Dopiero po 5 latach dowiedziałem sie kto to zrobił....
Teraz mam 14 Lat i żyje dla zemsty

Cele:
Zostać silnym
Zabić Clouda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fenestrainterra.pun.pl www.mysek550i.pun.pl www.actbg.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.mytupijemy.pun.pl